Stínovka na zahradách

Nejsou to jen pěstitelé a zahradníci, kteří oceňují vynikající vlastnosti polyethylenové tkaniny zvané stínovka. I zahrádkáři, kteří přicházejí na svůj pozemek výhradně relaxovat, vezmou stínovkou zavděk. Rašlový úplet poslouží všude tam, kde je třeba vytvořit soukromí nebo vytvořit bariéru, která odrazí nepříjemné poryvy vanoucího větru. Stínovka se velice jednoduše instaluje a lze ji tedy bez větších technických komplikací umístit do pergoly, altánu či jiného zahradního přístřešku. Stínovka vám zajistí příjemné posezení v intimním prostředí nerušeném pohledy zvídavých sousedů, odkloní vítr, takže si budete moci v klidu moci číst noviny či časopis a v neposlední řadě ochrání také vaši pokožku před škodlivým ultrafialovým zářením.

Tip: Přemýšlíte, jaká si pořídit garážová vrata? Dnes patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v mnoha rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Rašlový úplet a bezpečnost

Při používání stínovky je třeba brát ohled na jednu důležitou skutečnost. Je jí fakt že je tkanina zhotovena z polyetylenu, který je hořlavý a k jeho zapálení stačí málo. Věnujte proto zvýšenou opatrnost při manipulaci s otevřeným ohněm. Pokud ve vaší pergole či v altánu grilujete na zahradním grilu, dbejte na bezpečnostní zásady a postavte jej do dostatečné vzdálenosti od rašlové stěny. Patříte-li mezi kuřáky, odhazujte nedopalky do popelníku a nikoli za sebe kde se nachází stínovka.Stínovka – Menu

Rašlový úplet nabízí:

Stínící sítě na plot

Stínící tkanina 90% zastínění od 50 Kč. Na požádání vám zašleme vzorky všech stínících sítí na plot, které nabízíme.

Doporučujeme: